Property Sale
Sale
$540,000
From:
To:
DeedBook 5278, Page 1771Recorded7/10/2024
From:
To:
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,252 | +3.1% |
| 2024 | $11,881 | +3.1% |
| 2023 | $11,522 | +2.7% |
| 2022 | $11,223 | +0.9% |
From:
To:
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.