Skip to content

311 8th St., Unit 2Fairview Boro, NJ

Last Sale Date
Feb 28, 2025

Property Information

Block302
Lot10.01
QualifierC0004

Assessment

Land Value:$200,000
27%
Improvement Value:$547,200
73%
Total Assessment$747,200

Sale
$0