Property Sale
Sale
$590,000
From:
To:
Sq Ft2,020DeedBook 4859, Page 136Recorded11/10/2022
From:
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,175 | +6.0% |
| 2024 | $12,431 | +2.2% |
| 2023 | $12,160 | -2.2% |
| 2022 | $12,436 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 2005
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.