Skip to content

Windsor RdParamus, NJ 07652

Last Sale Date
Mar 7, 2025

Property Information

Block4108
Lot6
Qualifier---
CountyBergen
MunicipalityParamus Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.21

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$326,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$326,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,259+3.5%
2024$4,114+9.1%
2023$3,771+2.0%
2022$3,697+12.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0