Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,202 | +2.7% |
| 2024 | $8,959 | +7.9% |
| 2023 | $8,303 | +6.3% |
| 2022 | $7,811 | +8.9% |
Year Built: 1955
424 Abbott Rd
Residential
32 Engle Road
Residential
W 74 Midland Ave
Residential
407 Gregory Rd
Residential
200 Brook Street
Residential