Property Built
Built
Year Built: 1961
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,579 | +2.8% |
| 2024 | $11,261 | +7.8% |
| 2023 | $10,442 | +5.2% |
| 2022 | $9,927 | -5.5% |
Year Built: 1961
655 Rutgers Place
Residential
144 Greg Lawn Drive
Residential
271 West Drive
Residential
112 Grant Pl
Residential
104 Lee Place
Residential