Property Sale
Sale
$110,000
To:
Sq Ft1,294DeedBook 13309, Page 9422
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,423 | +0.9% |
| 2024 | $5,374 | +1.3% |
| 2023 | $5,307 | +0.2% |
| 2022 | $5,296 | +0.9% |
To:
Year Built: 1953
108 Creek Road
Residential
7 Clay St
Residential
883 Lichtenthal St
Residential
882 Lichtenthal St
Residential
1013 Chester Ave
Residential