Skip to content

23 Willow Rd(Unit T01)Maple Shade, NJ 08052

Commercial

Last Sale Price
$150,000
Last Sale Date
Feb 25, 1994

Property Information

Block189.04
Lot5
QualifierT01
CountyBurlington
MunicipalityMaple Shade Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionCELL TOWER 1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$503,300
100%
Total Assessment$503,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$19,105+3.0%
2024$18,552+2.6%
2023$18,089-0.3%
2022$18,139+3.8%
Property History

Property Sale

Sale
$150,000
DeedBook 4716, Page 82