Skip to content

11000 Midlantic Dr(Block 516 Lot 5)Mount Laurel, NJ 08054

Commercial

Last Sale Price
$3,055,530
Last Sale Date
Jun 18, 2018

Property Information

Block516
Lot5

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2020$214,109+2.7%
2019$208,571+1.5%
2018$205,428-12.6%
2017$234,946+1.0%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$3,055,530

From:

To:

DeedBook 13351, Page 9443Recorded9/6/2018