Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 5823, Page 777
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,010 | +6.9% |
| 2024 | $4,685 | +13.4% |
| 2023 | $4,131 | +4.2% |
| 2022 | $3,966 | +4.7% |
Year Built: 1976
105 Scammell Dr
Residential
452 Bayberry St
Residential
22 Jackson Av
Residential
22 Jefferson Av
Residential
29 Horizon Rd
Residential