Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 5719, Page 585
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,893 | +6.6% |
| 2024 | $6,468 | +12.7% |
| 2023 | $5,742 | +3.9% |
| 2022 | $5,526 | +4.4% |
Year Built: 1999
19 Grouse St
Residential
235 Tulip St
Residential
9 High St
Residential
700 Rugby St
Residential
239 Salvia St
Residential