Skip to content

Lakehurst Rd(Block 557 Lot 58.01)Browns Mills, NJ 08015

Last Sale Date
Nov 17, 1992

Property Information

Block557
Lot58.01
Qualifier---
CountyBurlington
MunicipalityPemberton Twp
Tax Map PageM042

Building Details

Building Class---
DescriptionRANCOCAS CREEK
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.96

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$10,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$10,400

Tax History

YearProperty taxesChange
1995$131+5.4%
1994$125-5.6%
1993$132-3.8%
1992$137-58.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 4462, Page 79