Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,953 | +6.6% |
| 2024 | $4,648 | +12.7% |
| 2023 | $4,126 | +3.9% |
| 2022 | $3,971 | +4.4% |
Year Built: 1960
416 Washington Blvd
Residential
515 W Virginia Rd
Residential
1301 Connecticut Rd
Residential
414 Washington Blvd
Residential
327 Rhode Island Rd
Residential