Skip to content

2 Learning WayBrowns Mills, NJ 08015

Built 1965

Last Sale Date
Oct 18, 2022

Property Information

Block849
Lot2
Qualifier---
CountyBurlington
MunicipalityPemberton Twp
Tax Map PageM079

Building Details

Building Class---
DescriptionDENBO-CRICHTON
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage38.59

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,093,000
8%
Improvement Value:$12,900,500
92%
Total Assessment$13,993,500

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1965