Property Built
Built
Year Built: 1996
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,032 | +6.6% |
| 2024 | $5,660 | +12.7% |
| 2023 | $5,024 | +3.9% |
| 2022 | $4,835 | +4.4% |
Year Built: 1996
319 Dogwood St
Residential
327 Dogwood St
Residential
227 Dogwood St
Residential
121 Donoma St
Residential
32 Pemberton Blvd
Residential