Skip to content

649 Lakehurst RdBrowns Mills, NJ 08015

Built 1972

Last Sale Date
May 7, 1993

Property Information

Block894
Lot54.01
Qualifier---
CountyBurlington
MunicipalityPemberton Twp
Tax Map PageM083

Building Details

Building Class---
DescriptionCHURCH
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.03

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$151,500
23%
Improvement Value:$504,200
77%
Total Assessment$655,700

Sale
$0
DeedBook 4543, Page 140

Property Built

Built

Year Built: 1972