Property Sale
Sale
$187,500
To:
Sq Ft1,138DeedBook 10945, Page 1909
To:
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,008 | +0.2% |
| 2024 | $6,997 | -3.2% |
| 2023 | $7,225 | +1.4% |
| 2022 | $7,123 | +1.0% |
To:
Year Built: 1971
508 Oakland Ave
Residential
508 First Ave
Residential
41 Evergreen Ave
Residential
436 Chester Ave
Residential
309 Roberts Ave
Residential