Skip to content

Black Horse PikeBellmawr, NJ 08031

Last Sale Date
Jan 5, 2024

Property Information

Block137
Lot14.03

Sq Footage---
Acreage16.74

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$920,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$920,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$34,794-45.0%
2024$63,210-1.3%
2023$64,014
Property History

Property Sale

Sale
$0