Property Sale
Sale
$28,500
To:
Sq Ft1,228DeedBook 3429, Page 695
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,998 | +0.2% |
| 2024 | $5,989 | -3.2% |
| 2023 | $6,184 | +1.4% |
| 2022 | $6,097 | +1.0% |
To:
Year Built: 1960
228 Grant Ave
Residential
242 Bergen Ave
Residential
245 Warren Ave
Residential
317 Bergen Ave
Residential
305 Princeton Ave
Residential