Foreclosure Case F-033898-14
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,631 | +0.2% |
| 2024 | $3,625 | -3.2% |
| 2023 | $3,743 | +1.4% |
| 2022 | $3,690 | +1.0% |
Year Built: 1950
1043 Alcyon Dr
Residential
1051 Alcyon Dr
Residential
1021 Alcyon Dr
Residential
1019 Alcyon Dr
Residential
1014 Alcyon Dr
Residential