Property Sale
Sale
$260,000
To:
Sq Ft1,228DeedBook 12675, Page 472
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,423 | +0.2% |
| 2024 | $5,414 | -3.3% |
| 2023 | $5,599 | +1.5% |
| 2022 | $5,516 | +1.1% |
To:
Year Built: 1960
328 Union Ave
Residential
325 Bergen Ave
Residential
321 Union Ave
Residential
301 Union Ave
Residential
309 Salem Ave
Residential