Foreclosure Case F-012350-14
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,930 | +0.2% |
| 2024 | $5,921 | -3.2% |
| 2023 | $6,114 | +1.4% |
| 2022 | $6,027 | +1.0% |
Year Built: 1960
348 Warren Ave
Residential
345 Warren Ave
Residential
336 Princeton Ave
Residential
829 Devenney Dr
Residential
813 Devenney Dr
Residential