Property Sale
Sale
$34,000
To:
Sq Ft1,848DeedBook 3409, Page 402
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,942 | +0.2% |
| 2024 | $7,929 | -3.3% |
| 2023 | $8,195 | +1.5% |
| 2022 | $8,076 | +1.1% |
To:
Year Built: 1960
337 Union Ave
Residential
10 Union Ave
Residential
20 Junior Ave
Residential
364 Union Ave
Residential
1052 Farragut Rd
Residential