Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,779 | +0.2% |
| 2024 | $5,769 | -7.2% |
| 2023 | $6,215 | +1.4% |
| 2022 | $6,127 | +1.0% |
Year Built: 1960
308 Union Ave
Residential
304 Union Ave
Residential
304 Warren Ave
Residential
316 Princeton Ave
Residential
785 Devenney Dr
Residential