Property Sale
Sale
$35,300
To:
Sq Ft1,508DeedBook 3540, Page 135
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,983 | +0.2% |
| 2024 | $5,974 | -3.2% |
| 2023 | $6,168 | +1.4% |
| 2022 | $6,081 | +1.0% |
To:
Year Built: 1965
225 Welsh Ave
Residential
166 Cardinal Dr
Residential
117 Kennedy Blvd
Residential
123 Kennedy Blvd
Residential
154 Kennedy Blvd
Residential