Property Sale
Sale
$9,250
DeedBook 1932, Page 211
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,317 | +0.1% |
| 2024 | $5,309 | -3.2% |
| 2023 | $5,482 | +1.4% |
| 2022 | $5,405 | +11.4% |
To:
Year Built: 1955
384 Windsor Dr
Residential
461 Dewey Rd
Residential
1047 W Browning Rd
Residential
416 Windsor Dr
Residential
473 Dewey Rd
Residential