Property Sale
Sale
$163,000
To:
Sq Ft1,638DeedBook 10770, Page 1370
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,872 | +0.2% |
| 2024 | $6,861 | -3.2% |
| 2023 | $7,084 | +1.4% |
| 2022 | $6,985 | +1.0% |
To:
Year Built: 1959
258 W Browning Rd
Residential
224 W Browning Rd
Residential
2 Thomas Ave
Residential
10 Cornelia Dr
Residential
221 Creek Rd
Residential