Property Sale
Sale
$22,000
DeedBook 3187, Page 345
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,043 | +0.2% |
| 2024 | $6,033 | -3.3% |
| 2023 | $6,238 | +1.5% |
| 2022 | $6,146 | +1.1% |
Year Built: 1960
62 E Maple Ave
Residential
70 E Maple Ave
Residential
46 E Maple Ave
Residential
29 E Maple Ave
Residential
31 E Chestnut Ave
Residential