Property Sale
Sale
$120,500
To:
Sq Ft2,913DeedBook 4913, Page 490
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,590 | +6.1% |
| 2024 | $9,980 | +2.5% |
| 2023 | $9,735 | +1.3% |
| 2022 | $9,614 | +0.0% |
To:
Year Built: 1956
513 Valley Run Dr
Residential
314 Monmouth Dr
Residential
914 Murray Ave
Residential
100 Lincoln Ave S
Residential
6 Orchid Ln
Residential