Property Sale
Sale
$270,000
To:
Sq Ft2,516DeedBook 10573, Page 1139
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,067 | +6.1% |
| 2024 | $10,429 | +2.5% |
| 2023 | $10,174 | +1.3% |
| 2022 | $10,047 | +0.0% |
To:
Year Built: 1966
90 Knollwood Dr
Residential
8 Pebble Ln
Residential
403 Cherry Hill Blvd
Residential
1 Silvertop Ln
Residential
424 Silver Hill Rd
Residential