Property Sale
Sale
$57,000
To:
Sq Ft2,114DeedBook 3585, Page 173
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,828 | +6.1% |
| 2024 | $9,261 | +2.5% |
| 2023 | $9,034 | +1.3% |
| 2022 | $8,922 | +0.0% |
To:
Year Built: 1964
114 Forest Rd
Residential
103 Cranberry Ct
Residential
505 Howard Rd
Residential
33 Knollwood Dr
Residential
1209 Wyndmoor Rd
Residential