Skip to content

18 Pebble LnCherry Hill, NJ 08002

Built 1964

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 26, 2025

Property Information

Block286.26
Lot15
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityCherry Hill Townshp
Tax Map PageM139

Building Details

Building Class17
Description2SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,130
Acreage0.2

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$58,000
27%
Improvement Value:$156,900
73%
Total Assessment$214,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,582+6.1%
2024$9,030+2.5%
2023$8,809+1.3%
2022$8,699+0.0%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1964