Property Sale
Sale
$109,000
To:
Sq Ft1,850DeedBook 4862, Page 104
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,222 | +6.1% |
| 2024 | $7,748 | +2.5% |
| 2023 | $7,559 | +1.3% |
| 2022 | $7,465 | +0.0% |
To:
Year Built: 1960
3513 Church Rd
Residential
107 Hedgerow Dr
Residential
213 Madison Ave N
Residential
413 King George Rd
Residential
100 Meeting House Ln
Residential