Property Sale
Sale
$228,000
To:
Sq Ft1,838DeedBook 11253, Page 127
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,285 | +6.1% |
| 2024 | $7,807 | +2.5% |
| 2023 | $7,616 | +1.3% |
| 2022 | $7,521 | +0.0% |
To:
Year Built: 1960
801 Orlando Rd
Residential
313 Kingston Rd
Residential
520 Bancroft Rd
Residential
401 Chapel Ave E
Residential
819 Richard Rd
Residential