Property Sale
Sale
$123,000
To:
Sq Ft1,568DeedBook 4912, Page 179
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,316 | +6.1% |
| 2024 | $7,837 | +2.5% |
| 2023 | $7,645 | +1.3% |
| 2022 | $7,550 | +0.0% |
To:
Year Built: 1960
314 Belle Arbor Dr
Residential
821 Kingston Dr
Residential
412 Howard Rd
Residential
405 Bruce Terr
Residential
807 Kingston Dr
Residential