Property Sale
Sale
$237,000
To:
Sq Ft1,681DeedBook 11298, Page 1243
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,352 | +6.1% |
| 2024 | $7,870 | +2.5% |
| 2023 | $7,677 | +1.3% |
| 2022 | $7,582 | +0.0% |
To:
Year Built: 1958
226 Drake Rd
Residential
317 Chelten Pkwy
Residential
213 Drake Rd
Residential
237 Drake Rd
Residential
218 Avon Rd
Residential