Property Sale
Sale
$325,000
To:
Sq Ft1,924DeedBook 11390, Page 1363
To:
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,764 | +6.1% |
| 2024 | $10,144 | +2.5% |
| 2023 | $9,895 | +10.3% |
| 2022 | $8,970 | +0.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1960
221 Westover Dr
Residential
336 Wayland Rd
Residential
134 Pearl Croft Rd
Residential
250 Redstone Ridge
Residential
220 Sharrow Vale Rd
Residential