Property Sale
Sale
$134,500
To:
Sq Ft2,320DeedBook 4593, Page 748
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,938 | +6.1% |
| 2024 | $10,308 | +2.5% |
| 2023 | $10,055 | +1.3% |
| 2022 | $9,930 | +0.0% |
To:
Year Built: 1958
213 Covered Bridge Rd
Residential
450 Wayland Rd
Residential
124 Barclay Ln
Residential
1307 Paddock Way
Residential
1114 York Rd
Residential