Property Sale
Sale
$260,000
To:
Sq Ft2,325DeedBook 9948, Page 1851
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,639 | +6.3% |
| 2024 | $10,011 | +0.0% |
| 2023 | $10,010 | +3.9% |
| 2022 | $9,635 | +0.1% |
To:
Year Built: 1958
1309 Beaverbrook Dr
Residential
13 Orchid Ln
Residential
22 East Riding Dr
Residential
1207 Cotswold Ln
Residential
213 Sheffield Rd
Residential