Skip to content

499 Rt 70 ECherry Hill, NJ 08034

Last Sale Date
Dec 16, 2024

Property Information

Block342.34
Lot5
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityCherry Hill Townshp
Tax Map PageM192

Building Details

Building Class10
DescriptionCHURCH
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.65

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$828,800
26%
Improvement Value:$2,312,000
74%
Total Assessment$3,140,800

Sale
$0