Property Sale
Sale
$410,000
To:
Sq Ft2,496DeedBook 11275, Page 274
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,380 | +6.1% |
| 2024 | $13,551 | +2.5% |
| 2023 | $13,219 | +6.9% |
| 2022 | $12,371 | +0.0% |
To:
Year Built: 1962
121 Fenwick Rd
Residential
116 Kitty Hawk Rd
Residential
115 Split Rail Ct
Residential
108 Rockingham Rd
Residential
162 Pearl Croft Rd
Residential