Property Sale
Sale
$310,000
To:
Sq Ft2,444DeedBook 10788, Page 142
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,174 | +6.1% |
| 2024 | $10,530 | +2.5% |
| 2023 | $10,272 | +1.3% |
| 2022 | $10,144 | +0.0% |
To:
Year Built: 1962
113 Farmington Rd
Residential
1233 Folkestone Way
Residential
178 Pearl Croft Rd
Residential
119 Old Carriage Rd
Residential
210 Pearl Croft Rd
Residential