Property Sale
Sale
$369,000
To:
Sq Ft2,484DeedBook 8102, Page 362
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,580 | +6.1% |
| 2024 | $10,913 | +2.5% |
| 2023 | $10,645 | +1.3% |
| 2022 | $10,513 | +0.0% |
To:
Year Built: 1962
1223 Forge Rd
Residential
208 Teaberry Dr
Residential
1207 Forge Rd
Residential
121 Westover Dr
Residential
85 Pine Valley Rd
Residential