Skip to content

324 Randle CtCherry Hill, NJ 08034

Built 1962

Last Sale Date
Mar 30, 2022

Property Information

Block435.16
Lot28
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityCherry Hill Townshp
Tax Map PageM193

Building Details

Building Class17
Description2SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$69,600
27%
Improvement Value:$190,200
73%
Total Assessment$259,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$11,334+6.3%
2024$10,667+0.2%
2023$10,649+1.3%
2022$10,517+0.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1962