Foreclosure Case F-009282-24
Active
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Open
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Monthly Pmt••••••••
To:
Year Built: 1934
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,982 | +1.5% |
| 2024 | $6,880 | +4.1% |
| 2023 | $6,608 | +2.4% |
| 2022 | $6,455 | +2.2% |
To:
Year Built: 1934
201 E Homestead Ave
Residential
21 Hillcrest Ave
Residential
206 Richey Ave
Residential
904 Oriental Ave
Residential
21 Crescent Blvd
Residential