Property Sale
Sale
$45,000
DeedBook 5206, Page 17
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,060 | +1.5% |
| 2024 | $6,956 | +4.1% |
| 2023 | $6,681 | +2.4% |
| 2022 | $6,527 | +2.2% |
Year Built: 1925
238 E Knight Ave
Residential
235 Crestmont Ter
Residential
912 Stokes Ave
Residential
822 Merrick Ave
Residential
647 Autumn Ave
Residential