Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
641 Haddon AveCollingswood Boro, NJ
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 1, 2024
Property Information
Block24
Lot1.01
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityCollingswood Boro
Tax Map Page03
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.07
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$113,400
96%
Improvement Value:$4,800
4%
Total Assessment$118,200
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.