Property Sale
Sale
$28,179
To:
Sq Ft924DeedBook 4076, Page 602
To:
Year Built: 1973
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,450 | +2.7% |
| 2024 | $2,386 | +4.4% |
| 2023 | $2,286 | +0.9% |
| 2022 | $2,266 | +0.6% |
To:
Year Built: 1973
1 Marcia Court
Residential
27 Melwood Court
Residential
31 Vernon Court
Residential
47 Memphis Court
Residential
31 Memphis Court
Residential