Property Sale
Sale
$280,000
To:
Sq Ft2,452DeedBook 12159, Page 1402
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,930 | +2.7% |
| 2024 | $6,747 | +4.4% |
| 2023 | $6,465 | +0.9% |
| 2022 | $6,408 | +0.6% |
To:
Year Built: 2005
94 Colts Neck Drive
Residential
112 Colts Neck Drive
Residential
81 Colts Neck Drive
Residential
56 Colts Neck Drive
Residential
58 Colts Neck Drive
Residential