Property Sale
Sale
$219,215
DeedBook 7460, Page 337
Year Built: 2004
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,864 | +2.7% |
| 2024 | $6,682 | +4.4% |
| 2023 | $6,403 | +0.9% |
| 2022 | $6,346 | +0.6% |
Year Built: 2004
119 Colts Neck Drive
Residential
109 Colts Neck Drive
Residential
14 Bridle Path Court
Residential
42 Bridle Path Court
Residential
53 Meeting House Circle
Residential